Dzięki współpracy z Uzdrowiskiem Goczałkowice Zdrój Pokoje Hotelowe Wiktoria mogą zaoferować Państu różne warianty zabiegów oraz ofertę aktywnie spędzonego czasu w miejscowości uzdrowiskowej. Szeroka oferta zabiegów, surowce naturalne oraz bogate zaplecze relaksacyjne zapewnią skuteczność w leczeniu, regeneracji i wypoczynku.

 

  • „Oferta rehabilitacyjna”

Pakiet zabiegów, który powstał z myślą o gościach chcących w pełni wykorzystać pobyt w miejscowości uzdrowiskowej. Do wyboru są pakiety od jednego do czterech zabiegów dziennie. Szczegóły warunków pobytu oraz cennik znajduje się na stronie Uzdrowiska.

 

  • „Oferta regeneracyjna”

Idealne rozwiązanie dla rodzin chcących wspólnie wypocząć i zrelaksować się w miejscowości uzdrowiskowej. Codzienny pakiet SPA Standard lub SPA Extra umożliwi Państwu relaks nie zabierając cennego czasu spędzonego z rodziną. Wolne chwile można wykorzystać spacerując po okolicy i korzystając z zaplecza rekreacyjno-sportowego miejscowości. Szczegoły oferty znajdują się na stronie Uzdrowiska.

 

Państwa pytania i wątpliwości zostaną rozwiane w uzdrowiskowym Centrum Obsługi Pacjenta pod numerem 32 449 20 02 - zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty!